Redoubt Supporter

Páči sa ti, čo robíme?

Naša komunita nadšencov športu z okolia Nových Zámkov a nie len tých, je celoročne aktívna v našom centre Redoubt Fitness a pri organizovaní rôznych športových podujatí vhodných pre každého. Našou myšlienkou je šíriť zdravý životný štýl a pomáhať, ako vieme. Organizujeme atraktívne športové podujatia, semináre a rôznorodé projekty, ktoré by vás určite mohli zaujať. Naším zámerom je zapojiť do cvičenia čo najviac ľudí a viesť ich k aktívnemu zdravému životnému štýlu, a tým napomáhať skvalitneniu života. V charitatívnej oblasti pomáhame finančne ľuďom, ktorým zdravie nebolo dopriate.

Ak sa ti páčia aktivity, ktorým sa venujeme vrátane charitatívnej činnosti, budeme radi, keď nás podporíš.

Spolu dokážeme viac

Pokiaľ ti je sympatické, čo robíme, ponúkame ti jedinečnú možnosť, ako nás podporiť. Staň sa našim Redoubt Supporterom. Aj s tvojimi dvomi eurami mesačne dokážeme oveľa viac. Časť prostriedkov použijeme na organizáciu športových a iných podujatí a časť poputuje na účty zdravotne postihnutých detí i dospelých, ktorí to najviac potrebujú. 

Pomôžeš tak každoročne vytvárať skvelé projekty, ako sú napríklad Charitatívna Spin akcia, Open Air Gym Fitness Festival, Benefičné behy, Charitatívna Car Wash akcia a mnoho iných aktivít, ktorými spoločne dokážeme posunúť hranice, a zároveň pomôcť tam, kde to je najviac treba formou charitatívneho finančného príspevku.

Od roku 2018 sme spolu s vami dokázali pomôcť sumou vo výške

20 632€

Prečo chcem byť Redoubt Supporter

LEN DVE EURÁ MESAČNE

Nie každý má možnosť pomáhať organizačne či materiálne, ale pokiaľ sympatizuješ s našou myšlienkou a dokážeš dať mesačne dve eurá zo svojho rozpočtu, pomôžeš urobíť veľkú vec. Podporíš dobrý projekt, všetky naše aktivity a pomôžeš ľuďom so zdravotným postihnutím. Navyše získaváš množstvo výhod na platforme Patreon.com - prístupy k novým videám Redoubt, do knižnice cvikov, či k rôznym minisériám tréningových klipov. Ak by to bolo málo, tak si môžeš raz mesačne po tréningu dopriať u nás kávičku a proteínový nápoj ZDARMA. A to len za dve eurá mesačne! 

Pomáhajme spolu

Idem na to

Redoubt Supporter je program pre sympatizantov Redoubt Fitness, ktorí chcú podporiť športovú a charitatívnu činnosť aj finančne symbolickými 2 eurami mesačne. Ďakujeme.

Aktivity Redoubt Fitness

Rok čo rok sú všetky podujatia, ktoré organizujeme na vyššej úrovni. Známe sú Medzinárodné fitness súťaže, Charitatívna Spin akcia, Open Air Gym Fitness Festival, Benefičné behy, Charitatívna Car Wash akcia a iné športové podujatia s cieľom šíriť zdravý životný štýl a popritom pomáhať.