Vybuduj silnejšiu, kondične zdatnejšiu a pyšnejšiu verziu tvojho JA!

Čo je to Body transformation program?

Je to trojmesačný silovo-kondičný program, kombinovaný s nutričným poradenstvom, zameraný na premenu vášho tela, "naspídovanie" (boosting) vášho sebavedomia a uspokojenia vašej duše.

Byť viac fit, cítiť sa sebaisto nie je nemožné. Tvrdá pravda je, že nezmeníte svoj život, pokiaľ nepretečie váš pohár trpezlivosti a nepustíte sa do akcie. Opýtajte sa samého seba – ste so sebou spokojný a s tým, ako sa veci majú? Pokiaľ si na túto otázku neviete odpovedať jednoznačne ´DO ČERTA NIE, NIE SOM´ , je jedno, aký tréning robíte, aké doplnky výživy užívate alebo aké jedlo jete. Pokiaľ nebudete chcieť stále viac od seba samého - budete skákať z programu na program, z diéty na diétu, jesť nekvalitnú stravu (junk food), vynechávať tréningy, ostanete stále rovnaký alebo si ešte viac zhoršíte stav.
Ste pripravený na tajomstvo? Odpoveď je DÔSLEDNOSŤ. Problém je, že drvivá väčšina ľudí je zaneprázdnená svojou prácou a rodinou a má veľmi limitovaný svoj voľný čas. Ste obklopený obrovským množstvom informácií, z ktorých nie je ľahké určiť, ktorá informácia je dobrá a ktorá zlá, ktorú ako aplikovať a či vôbec. Nie je to vaša chyba, je to len svet, v ktorom žijeme. Ale väčšina z nás zdieľa rovnakú myšlienku. Tak prečo niektorí uspejú a iní nie? Porovnávanie sa s inými je šmykľavá cesta do negativity. Chytrejšia otázka, ktorú by ste si mali položiť je – "Ako by som mohol(a) zlepšiť schopnosť byť viac dôsledný(á)?". Dôslednosť je to, čo skoro každý ovláda na vyššej úrovni, či už je to šport, kariéra, vzťahy, menujte ich sami. Napadli Vám ďalšie?
Body transformation program je komplexný trojmesačný tréningový program, špecificky vytvorený na to, aby ste sa dostali do lepšej fyzickej kondície, zredukovali tuk tou najlepšou cestou, akú poznáme a stali sa silnejšími. My vám tú cestu ukážeme. Program však nie je len o tréningoch,vďaka ktorým budete vyzerať a cítiť sa lepšie. V živote sú aj iné dôležité veci, nielen to, ako vyzeráte navonok. Vy si zaslúžite žiť dobre, cítiť sa fit a sebaisto. Program nielenže môže transformovať vaše telo, ale aj váš život a dušu. Poskytneme vám potrebný tréning, všetky informácie, poradenstvo a podporu, ktorú budete potrebovať ku kompletnej transformácií v silnejšiu, kondične vytrvalejšiu a pyšnejšiu verziu vášho JA! Náš Body Transformation Program je vstupnou bránou do vášho nového životného štýlu!
  • Celkový trojmesačný tréningový program
  • Nemusíte už viac premýšlať, čo a ako trénovať
  • Redukcia telesného tuku
  • Zlepšíte si silu
  • Zlepšenie mobility a flexibility
  • Dôvera
  • Komunita
  • Nutričné poradenstvo a stravovacie plány
  • Zodpovedný prístup
  • Komplimenty od každého, kto vás pozná
Veľa sa s nami za tri mesiace naučíte o cvičení a stravovaní.

Približný harmonogram

5.3 – 7.3.2020konzultácie a odovzdanie osobného monitoringu
7.3.2020 sobotao 8:30h – 9:00h ráno na lačno
9.3.2020 pondelokzačiatok tréningového programu
12.3.2020 štvrtoko 17:00h do 19:00h seminár + prezentácia – stravovanie a terminológia
18.4.2020 sobotakontrolné meranie a váženie
30.5.2020 sobotasobota ráno záverečný tréning programu
6.6.2020 sobota11:00 do 12:00 vyhodnotenie programu + prezentácia v Redoubt Fitness

Časy tréningov programu

Pondelok17:00 do 18:00
Utorok17:00 do 18:00 skupina
Streda17:00 do 18:00
Štvrtok18:00 do 19:00 Body Blast
Piatok17:00 do 18:00
Sobota7:30 do 8:30 kardio tréning (indoor cycling)

Maximálna kapacita programu je 10 osôb.

 

Cena programu Body Transformation

349Eur / Osoba

Máš otázku?

Napíš nám cez kontaktný formulár. Môžeš napísať priamo na info@fitnessredoubt.sk, kontaktovať nás telefonicky na +421 904 521 340 a najradšej budeme, ak sa prídeš pozriet k nám do Redoubt Fitness  športového centra na ulici Viničná 8 v Nových Zámkoch osobne.

BODY TRANSFORMATION

VÝSLEDKY SPOKOJNÝCH KLIENTOV

Nasledovné fotografie boli zaznamenané na začiatku programu a po troch mesiacoch. Vychádzame z niekoľkoročných skúseností, hovoria za nás výsledky načich spokojných klientov. Bez drastických diét a hladovania.

Vybuduj silnejšiu, kondične zdatnejšiu a pyšnejšiu verziu tvojho JA!

Záväzná registrácia sa akceptuje iba priamou platbou na účet:
Michal Kiss
SK86 7500 0000 0040 2286 8925
CEKOSKBX
Správa pre príjemcu: BTP2020 + meno