Cenník

SPOZNAJTE NÁŠ GYM

REDOUBT GYM V ČÍSLACH

3000+

Spokojných zákazníkov

5000+

Kíl váhy na cvičenie

300+

Registrovaných klientov

8

Rokov nášho gymu v Nových Zámkoch

CENNÍK SLUŽIEB

Cenník platný od 1.2.2022

POPIS SLUŽIEB

 

REDOUBT ČLEN

Mesačné členstvo (30 dní) v hodnote 70 eur zahŕňa jeden riadený tréning s trénerom denne, neobmedzený open gym, individuálne konzultácie s trénerom a váženia.

 

RIADENÝ TRÉNING

Skupinové cvičenie s trénerom. Každý tréning je trochu iný, nudiť sa rozhodne nebudeš.
Jednorázový vstup na riadený tréning stojí 6,00€ dospelý / 4,50€ študent, permanentka na 10 vstupov stojí 54€. Zvýhodnené ceny platia pre študentov do 20 rokov a pre osoby s preukazom ŤZP.

 

INDIVIDUÁLNY TRÉNING

V našom gyme máš aj možnosť individuálnych osobných tréningov. Kontaktuj nás pre viac informácií.

 

OPEN GYM

Možnosť open gymu môže využiť každý jednotlivec samostatne alebo prídete partia kamošov a zamakáte si. Buď si zacvičíte na čo máte chuť, alebo si dáte WOD (workout of the day) ktorý je napísaný na tabuli, alebo máte vlastný WOD v ktorom sa chcete otestovať a pod. Samozrejme je možnosť aj silových tréningov, môžete si zdokonalovať techniku cvikov či dosahovať nové PR (personal record) .To je už len a len na vás.

Cena jednorázového vstupu je 4,50€ dospelý a 3,50,€ študent. Zvýhodnené ceny platia pre študentov do 20 rokov a pre osoby s preukazom ŤZP.

 

OPEN GYM MESIAC

Mesačná premanentka pre Open Gym (30 dní).

 

BODY TRANSFORMATION

je trojmesačný program zameraný na redukciu telesného tuku. Zahŕňa permanentný vstup na 3 mesiace do nášho športového centra, 5 tréningových jednotiek týždenne, individuálne poradenstvo, stravovací program, tréningový plán, konzultácie, optimalizáciu stravy, kontrolu výsledkov. Veľa sa s nami za tri mesiace naučíte o cvičeni a stravovaní. Viac informácii TU.

 

ON RAMP

je jediný kurz svojho druhu v širokom okolí. Ide o perfektný mesačný program pre začiatočníkov, ktorý zahŕňa 8 tréningových jednotiek počas ktorého sa naučíte dôležité základné cviky a ich správnu techniku.